Volim Jajce
Aktualno Jajce Sport TOP

Danas počinje malonogometni turnir povodom 13. rujna, pogledajte raspored svih utakmica

 

Danas počinje malonogometni turnir, koji za Dan oslobođenja Jajca organizira Udruga 13. rujan.

Ove godine  turnir će se održati u sportskoj dvorani, dok će se 26 ekipa natjecati za pobjednički pehar i novčanu nagradu za prvo  3.500,00 KM , drugo 1.500,00 KM, treće 800,00 KM i četvrto mjesto 400,00 KM.

U nastavku teksta donosimo raspored ekipa po skupinama kao i raspored odigravanja svih utakmica.

 

GRUPA A:

1. RADIĆ COMPANY
2. CAFFE VENECIJA
3. UDRUGA DRAGOVOLJACA I VETERANA DOM. RATA

GRUPA B:

1. BANJA LUKA
2. STRUKTURA d.o.o
3. FRAMA PODMILAČJE
4. MLADEŽ HDZ-a JAJCE

GRUPA C:

1. LADAN d.o.o
2. MAESTRAL 95
3. RUDNICI BOKSITA

GRUPA D:

1. MNK SELJAK
2. ČISTOĆA I ZELENILO KNEŽEVO
3. ALLOY WHEELS

GRUPA E:

1. VUNIĆ PROMET
2. THERMOFLUX
3. GORNJI BOGIĆEVCI

GRUPA F:

1. MULK d.o.o.
2. CAFFE BAR PLIVA
3. QUEEN
4. ŽUPA SV .IVE PODMILAČJE

GRUPA G:

1. VETERANI
2. UDRUGA OBITELJI POG I NESTALI BRAN. HVO JAJCE
3. METACOMM d.o.o

GRUPA H:

1. KOMOTIN d.o.o
2. AUTOŠKOLA TOPIĆ
3. LIV PROM

 

 


 

 

RASPORED ODIGRAVANJA SVIH UTAKMICA

 

Raspored utakmica za 01.09.2016.godine(četvrtak)

18:30 – VETERANI – METACOMM d.o.o.

19:30 – AUTOŠKOLA TOPIĆ – LIV PROM

20:30 – FRAMA PODMILAČJE – MULK d.o.o.

21:30 – CAREVO POLJE – ALLOY WHEELS

 

Raspored utakmica za 02.09.2016.godine (petak)

18:30 – LADAN d.o.o. – MAESTRAL 95

19:30 – STRUKTURA d.o.o. – ŽUPA SV. IVE PODMILAČJE

20:30 – LADAN d.o.o. – RUDNICI BOKSITA

21:30 – CAFFE VENECIJA – RADIĆ COMPANY

 

Raspored utakmica za 03.09.2016.godine (subota)

18:30 – GORNJI BOGIČEVCI – VUNIĆ PROMET

19:30 – UOPNB HVO JAJCE- METACOMM d.o.o.

20:30 – GORNJI BOGIČEVCI – TERMOFLUX

21:30 – FRAMA PODMILAČJE – CAFFE BAR PLIVA QUEEN

 

 

Raspored utakmica za 04.09.2016.godine (nedjelja)

18:30 – MAESTRAL 95 – RUDNICI BOKSITA

19:30 – VUNIĆ PROMET – TERMOFLUX

20:30 – MULK d.o.o – CAFFE BAR PLIVA QUEEN

21:30 – RADIĆ COMPANY – UDVDR JAJCE

 

Raspored utakmica za 05.09.2016.godine (ponedjeljak)

18:30 – BANJA LUKA – STRUKTURA d.o.o.

19:30 – BANJA LUKA – ŽUPA SV. IVE PODMILAČJE

20:30 – KOMOTIN – LIV PROM

21:30 – KOMOTIN – AUTOŠKOLA TOPIĆ

 

Raspored utakmica za 06.09.2016.godine (utorak)

18:30 – MNK SELJAK – CAREVO POLJE

19:30 – MNK SELJAK – ALLOY WHEELS

20:30 – CAFFE VENECIJA – UDVDR JAJCE

21:30 – VETERANI – UOPNB HVO JAJCE

 

Raspored utakmica za 07.09.2016.godine (srijeda) 1/8 FINALA

18:30 – A1 – B2

19:30 – B1 – A2

20:30 – C1 – D2

 

Raspored utakmica za 08.09.2016.godine (četvrtak) 1/8 FINALA

18:30 – D1 – C2

19:30 – E1 – F2

20:30 – F1 – E2

 

Raspored utakmica za 09.09.2016.godine (petak) 1/8 FINALA

19:30 – G1 – H2

20:30 – H1 – G2

 

Raspored utakmica za 10.09.2016.godine (subota) 1/4 FINALA

19:30 – POBJEDNIK A1B2 – POBJEDNIK B1A2

20:30 – POBJEDNIK C1D2 – POBJEDNIK D1C2

 

Raspored utakmica za 11.09.2016.godine (nedjelja) 1/4 FINALA

19:30 – POBJEDNIK E1F2 – POBJEDNIK F1E2

20:30 – POBJEDNIK G1H2 – POBJEDNIK H1G2

 

Raspored utakmica za 12.09.2016.godine (ponedjeljak) POLUFINALE

19:30 – 1. POLUFINALNA UTAKMICA

20:30 – 2. POLUFINALNA UTAKMICA

 

 

Raspored utakmica za 13.09.2016.godine (utorak)

FINALE

18:00 – UTAKMICA ZA 3. MJESTO

19:00 – REVIJALNA UTAKMICA

19:00 – FINALNA UTAKMICA

 

 

volimjajce.com

Povezani Članci

Akcizama do vraćanja kredita

Volim Jajce

Bosansko hrvatstvo u habitu

Volim Jajce

Grabar-Kitarović dala Plenkoviću mandat za sastavljanje Vlade

Volim Jajce
Učitavanje....